Firma Profili

Çağdaş Yöntemlerle ile "Farkındalık" Yaratıyoruz.

K A Y L A Y Ö N E T İ M

Şeffaf ve dürüst yönetim anlayışı ile profesyonel Apartman, Site ve Plaza-İş Merkezi Yönetimi ile yaşamı kolaylaştırıcı tüm tedbirleri sizin için önceden alıyoruz.

Ekonominin ve teknolojinin gelişmesi, yaşam alanlarının yapılarının değişmesine, farklılaşmasına ve ihtiyaçlarının artmasına neden olmaktadır. Bu noktada artık tesislerin hizmet ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmesi "Profesyonel Site Yönetimi" ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

Bir sitenin fonksiyonu, ihtiyaçları, coğrafi lokasyonuna bağlı olarak risk analizi ve mimari özellikleri ihtiyaçların belirlenmesinde en önemli etkendir.

Bu nedenle, yönetim faaliyetlerinin profesyonel olmayan kişilerce üstlenilmesi gerek görev gerek yetki ve sorumluluklar açısından gerekse idarenin profesyonel ve bilinçli bir şekilde yapılabilmesi açısından ciddi sorunlar yaratır.

Bu bağlamda; KAYLA PROFESYONEL GARİMENKUL YÖNETİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ profesyonel yönetim ihtiyacını teknik, idari, mali hukuki sosyal alt yapısıyla şeffaf bir şekilde gerçekleştirir ve başarının sırrının site sakinlerinin memnuniyetinde gizli olduğuna inanır.

Bize Ulaşın